O nas


Zarządzanie

Spa Leaders proponuje kompleksowe rozwiązania związane z zarządzaniem i wdrożeniami na terenie obiektów. Przejmiemy stery by obiekt wypłynął na szerokie wody.

Doradztwo

Jako pierwsza w Polsce firma złożona z praktyków rynku Spa, podpowiemy Ci co zrobić by zaistnieć i zbudować silną i rozpoznawalną markę. Interesuje nas tylko Twój sukces.

Szkolenia

Od ponad 9 lat szkolimy na najwyższym poziomie osoby związane z rynkiem Spa & Beauty w Polsce. Inspiracyjne kursy stały się kuźnią wiedzy dla najlepszych.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Mentoring

Innowacyjne rozwiązania w których zyskujesz pomoc fachowców na co dzień. W każdej chwili możesz zapytać a my podpowiemy jak zaistnieć, wdrożyć czy sprzedać.

Procedury w Spa

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym do wykonania dokumentem jest Księga Procedur. Powierzając go nam możesz mieć pewność że będzie napisany profesjonalnie i co najważniejsze: pod Twój obiekt, żaden inny.

Opieka Trenerska

Jesteśmy jedyną firmą jaka oferuje w ramach ceny szkolenia opiekę trenerską. Dzięki niej nie zostaniesz sam po szkoleniu – pomożemy Ci wdrożyć treści, przełożyć teorię na praktykę.