Program Salon Advice 2014

Już trwają zapisy do I Edycji unikalnego, ogólnopolskiego programu „Salon Advice 2014”!

Salon Advice

Pierwszy rejon w jakim będziemy nieść bezpłatne wsparcie salonom i Spa to Wielkopolska, ale na bieżąco  przyjmujemy zgłoszenia salonów z innych regionów kraju, odwiedzimy całą Polskę!

W ramach programu „Salon Advice 2014” poświęcimy Twojemu beauty-biznesowi dwa dni:

 • Dzień pierwszy to mini audyt zewnętrzny  oraz rozmowa z Tobą i pracownikami – przeprowadzimy rekonesans dzięki któremu dowiemy się więcej o Twoich mocnych i słabych stronach. Z dystansu widać więcej, zatem nam łatwiej wprawnym okiem dostrzec błędy których Ty możesz nie być świadoma, z drugiej strony poznanie Waszego zdania pozwoli dowiedzieć się więcej o Was, a czynnik ludzki w usługach jest niezwykle ważny.
 • Drugi dzień to konsultacje z trenerem (na podstawie wiedzy płynącej z audytu oraz  wskazanych newralgicznych punktów przez właściciela czy managera oraz pracowników salonu). Wskażemy szanse i zagrożenia, poradzimy co warto zrobić by biznes stanął na nogi. Co ważne – nie będziemy rzucać cążkami, pilnikami, drzeć ulotek czy przestawiać mebli. Przeprowadzimy rewolucję w Waszych głowach, byście mogli samodzielnie zrewolucjonizować działanie własnego salonu.

 —————————————————————————————————————————————————-

Program jest dla Ciebie jeśli:

 

 • Nie wiesz dlaczego w Twoim salonie brakuje klientów lub jest ich znacznie mniej niż kiedyś
 • Zarabiasz jedynie na utrzymanie obiektu
 • Dochód z salonowej działalności nie pozwala nawet pokryć kosztów
 • W akcie desperacji wystawiasz za grosze zabiegi na grupówkach lub jesteś o krok od takiej decyzji
 • Masz problemy z kadrą i nie masz pojęcia jak sobie z nimi poradzić
 • Nie podejmujesz żadnych działań marketingowych bo nie masz na nie pomysłów, myślisz że są drogie lub (o zgrozo!) zbędne
 • Kupiłaś drogi sprzęt lub kosmetyki które „miały reklamować się same” gwarantując zapisy z rocznym wyprzedzeniem, a mimo to kalendarz świeci pustkami
 • Chcesz się rozwijać a nie masz pojęcia w jakim pójść kierunku, w co inwestować, jak wybrać specjalizację, jak całkowicie odmienić salon
 • Chcesz byśmy odwiedzili Twój salon i udzielili dodatkowych wskazówek dzięki którym salon będzie sprawnie funkcjonować przynosząc efekty pod postacią zadowolonych klientów oraz  zadowalających dochodów

 

Dlaczego udział w tak innowacyjnym programie jest całkowicie bezpłatny?

Nasza firma wielokrotnie już fundowała stypendia i wejściówki szkoleniowe. Misją bowiem jest zmiana poziomu usług na rynku kosmetycznym i Spa oraz wzrost poziomu zyskowności obiektów tym razem w Wielkopolsce. Spokojnie, nikt nie będzie chciał Ci niczego dodatkowo sprzedać.

Nie ważne, czy prowadzisz mały salon czy spore przyhotelowe Spa. Doświadczenie spokojnie pozwala nam twierdzić, że pomożemy każdemu, kto jest świadomy potrzeby zmian i ma odrobinę odwagi by te zmiany wprowadzić.

————————————————————————————————-

Koniecznie jeszcze dziś zapisz się do programu „Salon Advice 2014”. Wypełnij formularz kontaktowy a my w ciągu kilkudziesięciu minut odpowiemy, czy udało Ci się zakwalifikować do naszego nowatorskiego programu! Decyduje kolejność zgłoszeń, więc nie trać czasu. Może to właśnie Tobie pomożemy zmienić salonową rzeczywistość!

Program Salon Advice 2014 na terenie Wielkopolski potrwa tylko do 10 maja 2014!

Jeśli jesteś pracownikiem – kosmetologiem, masażystą, kosmetyczką lub terapeutą i nie jest Ci obojętny los salonu, widzisz błędy i chcesz zmian na lepsze, napisz do nas już dziś. Razem możemy więcej.

Wypełnienie formularza kontaktowego jak i samo uczestnictwo jest zupełnie bezpłatne.

 

Salon Advice 2014 – rejestracja
Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Nazwa Salonu (wymagane)

Województwo (wymagane)

Miasto (wymagane)

Napisz jaką funkcję pełnisz w salonie i dlaczego chciałbyś go zgłosić do programu400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request
error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80


_1718″ name=”cf7ct_security_token” id=”cf7ct_security_token”>