Szkolenia


Indywidualne zamknięte szkolenia
dla Ambitnych i dla Biznesu

 

Kiedy? Skontaktuj się z nami, a wtedy wspólnie postaramy się znaleźć chwilę, którą Trenerzy poświęcą tylko i wyłącznie Tobie by przeszkolić, doradzić, odpowiedzieć na każde pytanie. Chętnie dowiemy się też więcej o Tobie by jeszcze lepiej przygotować się do spotkania i zmodyfikować program tak, by jak  najlepiej pasował do Twych potrzeb.

Napisz gdzie się chcesz spotkać, które szkolenie Cię interesuje i ile osób będzie brało udział w wydarzeniu. Jesteś ambitną osobą która chce się rozwijać, może przedsiębiorcą który pragnie rozwinąć biznes? Poznaj nasze programy i wybierz najbardziej

 

Inwestor na rynku Spa & Wellness

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy obecnie lub w przyszłości chcą zainwestować bądź już inwestują środki i związać się z segmentem usług ekskluzywnych. Pokazuje nie tylko podstawy jakimi należy się kierować tworząc obiekt od zera lub zmieniając koncepcję już istniejącego, ale wskazuje też drogę do budowania silnej pozycji na rynku lokalnym i ogólnokrajowym. Poruszane kwestie prawne ułatwiają zrozumienie mechanizmów wynikających z ustaw oraz rozporządzeń, jakie mają wpływ na przebieg oraz czas realizacji inwestycji.

 

Managerskie Szkolenia Modułowe

Po wielu szkoleniach zarówno zamkniętych, jak i otwartych, dla całych grup  ale także jednej osoby, stworzyliśmy nowy program będący odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego uczestnika.Odradzamy szablonowość i sami od niej odchodzimy otwierając przed swoimi obecnymi i przyszłymi Klientami zupełnie nowy rozdział – szkolenia modułowe. To dla Was przygotowaliśmy ofertę, którą sami dopasujecie do swoich potrzeb. Chcesz poznać przepis? Wybierz jeden z dwóch programów bazowych i przypraw wybranymi modułami dodatkowymi. Kliknij poniżej by dowiedzieć się więcej.

 

Perfekcyjna Obsługa Klienta Spa + obsługa sprzedażowa

Uczestnik podczas szkolenia pozna standardy profesjonalne obsługi oraz zapozna się z tematyką obsługi sprzedażowej. Rozwinie umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a także zwiększy efektywność w sprzedaży przy perfekcyjnym wykonywaniu codziennych obowiązków. Duża ilość prowadzonych warsztatów daje możliwość przetestowania własnych umiejętności praktycznych i ich poprawy.